Jalgpalli MM 2010 - päev #8,9, 10 ja 11Paar päeva blogipuhkust, kuid jalgpalli on siiski vahelduva eduga jälgitud. Niisiis, alustame kohe päevaga number kaheksa -

Saksamaa - Serbia mängust nägin ainult seda viimasemat otsa, kus Podolski kindla penalti mõnusalt mööda tulistas. Pärast kordustes sai samuti näha, kuidas poiss pidevalt mööda laksib ning tekkis küsimus, et miks kurat ta ometigi lööma pandi. Samuti oli naljakas, kuidas Serbia mees taaskord oma kastis käega palli mängis. Nüüd pole muud kui et oodata traditsioonide jätkumist viimase vooru mängus. Serbia ühepunktiline võit on sellegipoolest üllatus missugune.

Sloveenia - USA 2-2 seisuga lõppenud mäng oli müstiline, kaks poolaega ning kaks erinevat mängu. Kui esimesel näitas Sloveenia oma võimu ning surus jänklid maha, siis teisel poolajal oli pilt täiesti vastupidine. Kohtunik tegi imetööd ja jättis lugemata kindla USA värava, võttes seega neilt ka võidu. Aga mis teha, juhtub.

Päeva kolmas mäng Inglismaa ja Alžeeria vahel oli mannetuse tipp. Isegi konnasööjad suutsid esimeses voorus paremini mängida. Õudne.

Päev number üheksa möödus minul süniipäeval viibides ning mänge sai nähtud läbi mõningase õllesumina. Üldised muljed olid sellised:

Holland - Jaapan 1-0 Jaapan hea töö, aga viik oleks olnud parem.
Kamerun - Taani 1-2 Taani kõva töö, aga lootsin Kameruni võitu.
Ghana - Austraalia 1-1 Mm...jah. ghaana oleks võinud võita, nüüd on nende edasipääsemine raskem.

Päev number kümme - Paraguai on edukas, Itaalia on jamps ning Luis Fabiano on ****.
Et siis sedapsi.

Ning päev number üksteist - Portugal üllatas oma väravatesajuga, Põhja-Koreas hakkavad aga pead lendama. Tšiili ja Šveitsi mäng oli...veidike igavavõitu ning seda oli ka Hispaania ja Hondurase oma, väravaid oli tippmeeskonna poolt vähe ning oi kui palju realiseerimata võimalusi. Kuidagi mannetu ilme jätsid hispaanlased ning seda isegi võites.

Vot nii, lühikesed muljed, sest on olnud väsitavad päevad.
Kokku sai ka pandud esmane ennustus kaheksandikfinaalidest kuni finaalini, mille kohaselt võidab Argentiina. Või Brasiilia, kui Luis Fabianol lubatakse käega edasi mängida. Aga loodame, et mu ennustus paika ei pea ja võidu võtab hoopis keegi teine.

0 comments: